سبد خرید ۰ تست رایگان ۰

محصولی در سبد خرید موجود نمی باشد.

محصولی در سبد تست رایگان شما موجود نمی باشد

تخصصی ترین انجمن عطر در ایران

درخواست پیشنهاد برای خرید عطر

نمایش ۱ تا ۲ مورد از کل ۲ مورد.
جمعه ۱۲ آبان ۱۳۹۶, ۱۰:۴۹ قبل از ظهر
کاربر جدید

سلام

من تا حالا 2 عطر از سایت شما خریدم Blue De Chanel و Azzaro Chrom به همراه چند سمپل رایگان
دنبال خرید یه عطر مردانه با پخش بو ماندگاری خوب هستم. واقعیتش از نوع عطر و رایجه و این چیزها اطاعی ندارم 
می خواستم بهم یه عطر پیشنهاد بدین با حداکثر قیمت 200 هزار تومن برای پوشش رسمی و محیطهای رسمی و ادرای و جلسات.. 
خواستم Valentino Uomo for men  بخرم که گویا این ویژگی ها را نداره
عطرهای مورد علاقم اینها هستش و دنبال یه عطر شبیه اینا هستم
-   Blue De Chanel-
-  NCRE NORIE
-  Tomford for man
آخرین ویرایش به وسیله مصطفی : جمعه ۱۲ آبان ۱۳۹۶ در ۱۰:۵۳ قبل از ظهر
سه شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۶, ۱۶:۱۰ بعد از ظهر
کارشناسان

نوشته شده توسط مصطفیسلام

من تا حالا 2 عطر از سایت شما خریدم Blue De Chanel و Azzaro Chrom به همراه چند سمپل رایگان
دنبال خرید یه عطر مردانه با پخش بو ماندگاری خوب هستم. واقعیتش از نوع عطر و رایجه و این چیزها اطاعی ندارم 
می خواستم بهم یه عطر پیشنهاد بدین با حداکثر قیمت 200 هزار تومن برای پوشش رسمی و محیطهای رسمی و ادرای و جلسات.. 
خواستم Valentino Uomo for men  بخرم که گویا این ویژگی ها را نداره
عطرهای مورد علاقم اینها هستش و دنبال یه عطر شبیه اینا هستم
-   Blue De Chanel-
-  NCRE NORIE
-  Tomford for man

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

درود بر شما بزرگوار
ابتدا تقاضا داریم از تصاویر برند عطرسرا به عنوان تصویر پروفایل استفاده نکنید تا به عنوان یکی از کاربران نظرات و پرسش های شما مورد توجه دیگر کاربران عطرسرایی قرار گیرد تا در خصوص پرسش ها ، پاسخی را دریافت نمایید. سپاس گزاریم

و اما پاسخ پرسش شما:
عطرسرایی عزیز کارشناسان مجموعه ی عطرسرا علاقه ای به تقسیم بندی رایحه ها به لحاظ رسمی، اداری یا اسپورت بودن ندارند! چرا که هر یک از عطرها می توانند بر اساس سلایق گوناگون در هر یک از این دسته ها قرار گیرند و ما نمی توانیم رایحه ای را به محیطی خاص و یا سنی خاص و حتی جنسیت محدود کنیم! همانند عطر بلک اورکید تام فورد که به عنوان رایحه ای ویژه بانوان طراحی شده اما در کشورهای عربی و کشورمان به عنوان عطری مردانه استفاده می شود!

بزرگوار اگر رایحه ی Valentino Uomo for men را می پسندید در فصل های پیش رو می تواند بسیار تاثیرگذار و جذاب باشد و از پخش و ماندگاری مناسبی برخوردار است.

موفق و پیروز باشید