سبد خرید ۰ تست رایگان ۰

محصولی در سبد خرید موجود نمی باشد.

محصولی در سبد تست رایگان شما موجود نمی باشد

تخصصی ترین انجمن عطر در ایران

بلک افغان و اینترلود

نمایش ۱ تا ۶ مورد از کل ۶ مورد.
جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶, ۱۴:۵۸ بعد از ظهر
کاربر جدید

بلک افغان و اینترلود

سلام

دوستان جایگزین برای بلک افغان و اینترلود اصل چی پیشنهاد میکنید ؟ بخاطر قیمت خیلی بالا توانایی خرید اصلشون رو ندارم ، بین ریو و سمپل و تستر (تستر شرکتی !!) و محصولات ویژه عطرسرا و ... کدوم رو بخرم که ماندگاری و پخش بوی مناسب و بوی نزدیک به اصلی داشته باشه ؟ اگه ازش عکسی هم بفرستید ممنون میشم ، چون مثلا از نمونه تستر انواع مختلفی تو بازار هست .

ممنون

آخرین ویرایش به وسیله sib200 : جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶ در ۱۴:۵۹ بعد از ظهر
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶, ۰۰:۱۷ قبل از ظهر
کاربر جدید

بلک افغان و اینترلود

نوشته شده توسط sib200
سلام

دوستان جایگزین برای بلک افغان و اینترلود اصل چی پیشنهاد میکنید ؟ بخاطر قیمت خیلی بالا توانایی خرید اصلشون رو ندارم ، بین ریو و سمپل و تستر (تستر شرکتی !!) و محصولات ویژه عطرسرا و ... کدوم رو بخرم که ماندگاری و پخش بوی مناسب و بوی نزدیک به اصلی داشته باشه ؟ اگه ازش عکسی هم بفرستید ممنون میشم ، چون مثلا از نمونه تستر انواع مختلفی تو بازار هست .

ممنون

-----------------------------------------------------------------

سلام و شب بخير دوست عزيز
محصولي با عنوان تستر شركتي وجود نداره !! تستر يا اورجيناله با جعبه و كد شيشه و جعبه و يا پر شده و تقلبي!
به نظر من بد نيست تست رايگان از محصولات توليدي عطرسرا تهيه كني و يك تستي از عطرسرايي ها بگيري ، چرا كه بلك افگانو و اينترلود خوبي داره ، البته اينترلود اش اونقدر جذابه كه من بهتر از نمونه اصلي ميبينم، اما بلك افگانو از نمونه اصلي ضعيف تره ولي بهتر از نمونه هاي ديگه ايه كه تو بازار از روي بلك افگانو ناساماتو كپي كردن.
اميدوارم پاسخ ام كمكي كنه در خدمتم

1 کاربر از AMIR به خاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند:

شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶, ۱۵:۲۸ بعد از ظهر
کاربر جدید

بلک افغان و اینترلود

نوشته شده توسط AMIR

سلام و شب بخير دوست عزيز
محصولي با عنوان تستر شركتي وجود نداره !! تستر يا اورجيناله با جعبه و كد شيشه و جعبه و يا پر شده و تقلبي!
به نظر من بد نيست تست رايگان از محصولات توليدي عطرسرا تهيه كني و يك تستي از عطرسرايي ها بگيري ، چرا كه بلك افگانو و اينترلود خوبي داره ، البته اينترلود اش اونقدر جذابه كه من بهتر از نمونه اصلي ميبينم، اما بلك افگانو از نمونه اصلي ضعيف تره ولي بهتر از نمونه هاي ديگه ايه كه تو بازار از روي بلك افگانو ناساماتو كپي كردن.

ممنون از توضیحات خوبتون . فقط عطرسرا دو نمونه تولید میکنه ، عطر که تو شیشه 14 میلی میزنه و ادو پرفیوم که از 5 تا 100 میلی متغیره . از این دو مدل کدوم بهتره که بگیرم ؟
تست رایگانی که میفرستن از کدوم مدله ؟ عطر یا ادوپرفیوم ؟
آخرین ویرایش به وسیله sib200 : شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ در ۱۵:۳۵ بعد از ظهر
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶, ۲۰:۳۵ بعد از ظهر
کاربر جدید

بلک افغان و اینترلود

نوشته شده توسط sib200نوشته شده توسط AMIR

سلام و شب بخير دوست عزيز

ممنون از توضیحات خوبتون . فقط عطرسرا دو نمونه تولید میکنه ، عطر که تو شیشه 14 میلی میزنه و ادو پرفیوم که از 5 تا 100 میلی متغیره . از این دو مدل کدوم بهتره که بگیرم ؟
تست رایگانی که میفرستن از کدوم مدله ؟ عطر یا ادوپرفیوم ؟

-----------------------------------------------------------------------------------------------

سلام بزرگوار شب بخیر
تا جایی که اطلاع دارم 14 میل ها اسانس هستن و فقط در قسمت اسانس دیده میشن ، اما 5 تا صد میل ها ادوپرفیوم هستن و تست رایگان ها هم همگی ادوپرفیوم هستن. البته شاهد فروش و یا ارائه تست رایگان به صورت اسانس در سایت های دیگه بودم ، اما نمونه های تست رایگان عطرسرا ادوپرفیوم هستن.

شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶, ۲۳:۳۸ بعد از ظهر
کاربر جدید

بلک افغان و اینترلود

نوشته شده توسط AMIRنوشته شده توسط sib200

سلام بزرگوار شب بخیر
تا جایی که اطلاع دارم 14 میل ها اسانس هستن و فقط در قسمت اسانس دیده میشن ، اما 5 تا صد میل ها ادوپرفیوم هستن و تست رایگان ها هم همگی ادوپرفیوم هستن. البته شاهد فروش و یا ارائه تست رایگان به صورت اسانس در سایت های دیگه بودم ، اما نمونه های تست رایگان عطرسرا ادوپرفیوم هستن.

طبیعتا ماندگاری اسانس باید بیشتر از ادو پرفیوم باشه ولی وضعیت پخش بو اسانس ها چطوره ؟
آخرین ویرایش به وسیله sib200 : شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ در ۲۳:۳۸ بعد از ظهر
یکشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۶, ۰۰:۴۳ قبل از ظهر
کاربر جدید

بلک افغان و اینترلود

نوشته شده توسط sib200نوشته شده توسط AMIRنوشته شده توسط sib200

سلام بزرگوار شب بخیر

طبیعتا ماندگاری اسانس باید بیشتر از ادو پرفیوم باشه ولی وضعیت پخش بو اسانس ها چطوره ؟

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

بله اسانس ماندگاري بيشتري داره اما بايد بدونيم كه اسانس ماده اوليه به حساب مياد و نبايد مستقيم روي پوست استفاده بشه و بايد به غلظت هاي مختلف عطر يعني ادوپرفيوم، ادوتويلت ، ادوكلن و... تبديل و رقيق بشه.
عطرسرا هم طبق توضيحات اش تا بيست درصد اسانس رو رقيق ميكنه تا باعث حساسيت، التهاب يا خارش احتمالي نشه. اگر تا به حال از ادوپرفيوم و ادوتويلت استفاده ميكردي بهتره ادوپرفيوم هاي عطرسرا رو امتحان كني.
شب خوش