سبد خرید ۰ تست رایگان ۰

محصولی در سبد خرید موجود نمی باشد.

محصولی در سبد تست رایگان شما موجود نمی باشد

تخصصی ترین انجمن عطر در ایران

شیک ترین و زیباترین شیشه ها

نمایش ۱ تا ۵ مورد از کل ۵ مورد.
یکشنبه ۸ فروردین ۱۳۹۵, ۱۶:۲۰ بعد از ظهر
کاربر جدید

شیک ترین و زیباترین شیشه های عطر

به نظر شمـا
شیک ترین و زیباترین شیشه های عطر
کدام ها هستند؟

آخرین ویرایش به وسیله ☆★☆SAHAR☆★☆ : چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ در ۰۱:۲۳ قبل از ظهر
یکشنبه ۸ فروردین ۱۳۹۵, ۲۰:۰۶ بعد از ظهر
کاربر جدید

به نظر خودم از بین کارای زنونه  پرفیومز د مارلی ملیورا و گرلن شالیمار سی سنشوال زیباترین شیشه ها رو دارن

آخرین ویرایش به وسیله ☆★☆SAHAR☆★☆ : سه شنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۵ در ۱۴:۰۰ بعد از ظهر
پنجشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۵, ۰۲:۰۷ قبل از ظهر
کاربر جدید

سلام سحر خانم به نظر من ميشه از چند جهت مورد بررسي قرار بگيرن : ١- شيشه هاي كريستال ساده همراه با تراش هاي زيبا مثل: هوم اينتنس ديور، سافاري رالف لورن، كوكو مادمازل شنل، سينما ايف سن لورنت، آميتيس لاليك ، جاسمين نوير بولگاري، نامبر وان كليو كريستين ، شيشه هاي ناساماتو، شيشه هاي آمواژ و ... ٢- تركيب شيشه و فلز مثل: وان ميليون و ليدي ميليون پاكو رابان، ايفوريا مردانه و زنانه كلوين كلين، ادكلن هاي شيخ، اسنزا دي زگنا، گوتير ٢ جامپول گوتير، چنس شنل ، ومنيتي تيري موگلار و ... ٣- تركيب شيشه و پلاستيك مثل: مَن بولگاري، بلك ايكس اس مردانه پاكو رابان، كارتير رودستار، كوكو مادمازل شنل ادوتويلت ، الين تيري موگلار و ... ٤- تركيب شيشه و چوب مثل: وود دسكوارد. ٥- بدنه هاي كاملن فلزي و يا پلاستيكي كه شيشه درون آنها كار شده مثل: ٢١٢ مَن كارولينا هررا، شيشه هاي پورشه ديزاين، سيلورشادو ديويدوف ليميتد اديشن و ...
اميدوارم كامل بوده باشه

2 کاربر از AMIR به خاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند:

شنبه ۳ مهر ۱۳۹۵, ۱۴:۱۲ بعد از ظهر
کاربر جدید

با سلام خدمت دوستان ، بنظرم بهتر بود اول برندگان شیشه و بسته بندی در طول سال های گذشته توسط " بنیاد عطر " رو قرار میدادید تا تاپیک ایجاد شده یکم پرمحتواتر و تخصصی تر باشه و بعد به نظر دیگر کاربران و سلیقه ی افراد میپرداختید .
صرفا نظر شخصیم در راستای بهبود انجمن بود .

1 کاربر از Hassan به خاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند:

شنبه ۶ آبان ۱۳۹۶, ۰۱:۲۷ قبل از ظهر
کاربر جدید

به نظر من زیباترین شیشه عطر زنانه good girl از برند کارولینا هررا هست که به شخصه بخاطر طراحی بی نظیر شیشه تمایل به اضافه کردن به کلکسیونم دارم تا رایحه عطر. با اختلاف زیاد در رتبه دوم و سوم عطر ولنتینو دونا زنانه و لاویس بله لانکوم قرار میگیرند

1 کاربر از Farinaz به خاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند: