سبد خرید ۰ تست رایگان ۰

محصولی در سبد خرید موجود نمی باشد.

محصولی در سبد تست رایگان شما موجود نمی باشد

تخصصی ترین انجمن عطر در ایران

سمپل

نمایش ۱ تا ۱۰ مورد از کل ۱۰ مورد.
شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۵, ۱۵:۴۹ بعد از ظهر
کاربر جدید

سمپل

سلام میشه هر سمپل جدیدی ک به سایت اضافه میشه رو لطفا تو تلگرام عطرسرا هم بذارید اخه انلاین شدن با گوشی و رفتن به تلگرام راحتتره و تقریبا میشه هر روز و هرلحظه رصد کرد ممنون میشم بخونید و به حرفم اهمیت بدید
شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۵, ۱۹:۵۹ بعد از ظهر
کاربر جدید

سمپل

منم با این پیشنهاد که اضافه شدن محصولات جدید به سایت در کانال عطرسرا اعلام بشه موافقم. ولی ازونجاییکه احتمالاً مستلزم اینه که در روز چندین و چند پست گذاشته بشه راجع به محصولات جدید ، میشه هر دو هفته یکبار یا آخر هر هفته (مثلاً روز جمعه) کلیه ی محصولاتی که طی اون 14 روز یا 7 روز به سایت اضافه شدن رو تو تلگرام معرفی کنین.
دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۴۵ قبل از ظهر
کاربر جدید

سمپل

موافقم اینم فکر خوبیه
پنجشنبه ۳ تیر ۱۳۹۵, ۱۷:۵۶ بعد از ظهر
کاربر جدید

سمپل

درود بر شما
فکر می کنم راحت ترین کار اینه که هر محصولی در قسمت جدیدترین محصولات بارگذاری شد در تلگرام با عنوان جدیدترین محصول به همراه قیمت اعلام بشه ، امیدوارم به این موضوع توجه بشه!
سپاس

1 کاربر از AMIR به خاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند:

شنبه ۵ تیر ۱۳۹۵, ۱۵:۲۵ بعد از ظهر
کاربر جدید

سمپل

واقعا حیفه!!!!!!!!عطر سرا اوایل در کار سمپل فوق العاده قوی بود ولی الان متاسفانه بی اعتنا به سمپل شده و فکر کنم به خاطر کم سود بودن سمپله،در حالی که وقتی سمپلهای مرتبط حتی ارزانتر هم فروخته بشه باعث میشه که خریداران عطر اصلی قاطع تر تصمیم بگیرند.هر چند بازار سمپل الان کمی سخت شده ولی به نظرم بازهم بهانه ی خوبی برای کم کاری در این زمینه ی مهم نیست به حر حال ما از عطر سرا به عنوان حرفه ای ترین مجموعه ی عطری انتظارات بالایی داریم.ممنون از زحمات شما عزیزان

2 کاربر از amir.moosavi به خاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند:

سه شنبه ۸ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۴۰ قبل از ظهر
کاربر جدید

سمپل

سلام ایشون کاملا درست میگن من دیشب کنترل کردم فقط عملا 6صفحه ازحدود شاید20 صفحه برا سمپلها فعال بود لطفا این قسمت و تقویت کنیدچون فک کنم بهترین راه برا آشنایی با ادکلن و خرید ی ادکلن دلخواه ویا تصمیم قطعی برا نخریدن یه ادکلن رو بهمون نشون میده درسته ک احتمالا برا عطر سرای عزیز کم سوده اما برا مشتریها واقعا مفیده وانشاا... به تدریج باعث ارتقا ی رتبه و درجه عطر سرا دربین تمام سایتها خواهد شد ممنون

2 کاربر از آنایس آنایس به خاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند:

سه شنبه ۸ تیر ۱۳۹۵, ۱۶:۳۳ بعد از ظهر
کاربر جدید

سمپل

فقط یکی یه سمپل گرلن لا پتیت روب نویر سبز به من بده دیگه هیچی نمیخوام
یکشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۶, ۰۹:۱۴ قبل از ظهر
کاربر جدید

سمپل

نوشته شده توسط ☆★☆SAHAR☆★☆فقط یکی یه سمپل گرلن لا پتیت روب نویر سبز به من بده دیگه هیچی نمیخوام
سلام سحر عزیز.من اتفاقامیخواستم سمپل اینوبگیرم تست کنم .حالاشمابا رایحه این ادکلن اشناهستی بوش چطوره.
ازبوی چه گلهایی هست؟
یکشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۶, ۰۹:۱۵ قبل از ظهر
کاربر جدید

سمپل

نوشته شده توسط آنایس آنایسسلام میشه هر سمپل جدیدی ک به سایت اضافه میشه رو لطفا تو تلگرام عطرسرا هم بذارید اخه انلاین شدن با گوشی و رفتن به تلگرام راحتتره و تقریبا میشه هر روز و هرلحظه رصد کرد ممنون میشم بخونید و به حرفم اهمیت بدید
سلام منم با شماموافقم کاش سمپل هابیشتربشن.
سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶, ۲۰:۵۷ بعد از ظهر
کاربر جدید

سمپل

من شاید الان نزدیک به 3 ماه هست یه روز در میون دارم به سایت سر میزنم اما جونم براتون بگه که سایت انگار مرده هستش . توی این 3 ماه نه سمپل اضافه شده نه عطری اضافه شده اصلا هیچی . سایت بسیار عالی کیفیت کار خیلی خوب ولی توی زمینه سمپل خیلی خیلی ضعیف هستش