سبد خرید ۰ تست رایگان ۰

محصولی در سبد خرید موجود نمی باشد.

محصولی در سبد تست رایگان شما موجود نمی باشد

تخصصی ترین انجمن عطر در ایران

بهترین عطر و ادکلن تاریخ از نظر شما؟

نمایش ۱ تا ۱۱ مورد از کل ۱۱ مورد.
چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۳:۴۱ بعد از ظهر
کارشناسان

درود بر دوستان عطر سرایی عزیز،
عطر محبوب شما چیست؟لطفا نظرات خود را به همراه توضیحاتی راجع به عطر محبوبتان بیان کنید.
(عطر امضای شما کدام است)
(گروه آموزشی عطر سرا- کارشناس کد 40)

2 کاربر از کارشناس کد 40 به خاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند:

پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۲۰:۰۵ بعد از ظهر
کاربر جدید

quote_iconنوشته شده توسط کارشناس کد 40viewpost-left

درود بر دوستان عطر سرایی عزیز،
عطر محبوب شما چیست؟لطفا نظرات خود را به همراه توضیحاتی راجع به عطر محبوبتان بیان کنید.
(عطر امضای شما کدام است)
(گروه آموزشی عطر سرا- کارشناس کد 40)

------------------------------------------------------------------------------------

سلام بر عطرسرا از نظر من بهترین عطر تاریخ از لحاظ رایحه اونتوس از برند کرید که با رایحه ی آناناس، ترنج و ترشی کاملن ملایم سیب ترش آغاز میشه و نت میانی رویایی این عطر با ترکیبی خاص از رایحه ی چوب قان، رز، نعناع و کمی یاس ادامه پیدا میکنه و در پایان خیلی کم رایحه ی مشک سفید استشمام میشه.
اما بهترین عطر تاریخ از لحاظ طراحی شیشه و جذابیت بدنه و قیمت از نظر من میشه به گرون ترین عطر جهان در حال حاضر اشاره کرد یعنی گلدن دلیشز دیکنی DKNY Golden Delicious ، که دلیل گرون بودن اش استفاده از 15.17 قیراط الماس سفید، 2.43 قیراط الماس زرد و 183 گرم طلا است که با همکاری شرکت DKNY با شرکت جواهرسازی مارتین کاتز در سال 2012 تولید شده .
البته اینها نظر بنده بود

آخرین ویرایش به وسیله AMIR : پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ در ۲۰:۱۸ بعد از ظهر

2 کاربر از AMIR به خاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند:

جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۱:۵۰ قبل از ظهر
کاربر جدید

در حال حاضر ، در همین ساعت و همین لحظه بهترین عطری که تست کردم و تو کلکسیونم دارم : Chanel N19 Poudre هست که رایحه ی غالب زنبق و کمی رگه های چوبی داره و همونطور که از اسمش پیداست در دسته ی روایح پودری قرار می گیره . برای استفاده در چهارفصل سال مناسبه و یه عطر نسبتاً رسمی به حساب میاد . .

از نظر طراحی شیشه ، شیشه های سری بالا از برند شنل (مثل کوکومادمازل، شماره 5، شماره 19 و غیره) بسیار ایده آل و بی نقص هستن.
ولی اولین و زیباترین و برترین و دلنشین ترین شیشه ای که تا به حال دیدم اینه:

از بین کارهای مردانه هم سری باس د کالکشن از برند Boss عالی هستن

البته مطمئنم نظرم به زودی تغییر خواهد کرد (مخصوصاً در زمینه ی رایحه ) !کلاً ثبات نظر ندارم

3 کاربر از ☆★☆SAHAR☆★☆ به خاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند:

جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۱:۵۶ قبل از ظهر
کاربر جدید

یادم رفت راجع به عطر امضام بگم .. عطر امضام هیچکدوم این ها نیست چون جیبـم توان نداره هر سه ماه یکبار نزدیک 500 تومن برای شنل 19 پودر خرج کنه

عطر امضام ایشون هستن: که از هر عزیزی برام عزیزتره ! ♥

با رایحه ی غالب نعناع هندی و یه ترکیب خاص میوه ای-گلی شیرین .. در کل عطر کمپلکس ـی ـه. با ماندگاری بالا و پخش متوسط رو به بالا. مناسب چهارفصل سال .

2 کاربر از ☆★☆SAHAR☆★☆ به خاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند:

سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۸:۱۲ بعد از ظهر
کاربر جدید

از بین حدود 60 ادکلن و بالای پنجاه سمپل که تا الان داشتم ،بهترین ادکلن زنانه که بوش واقعا آرام بخش و بی نظیره ادکلن استیل از برند جنیفر لوپز و در بین ادکلنهای مردانه میتونم بگم این دو بهترین بودند L'Homme Ideal Guerlain وA*Men Pure Havane
آخرین ویرایش به وسیله حمید : سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ در ۱۸:۱۵ بعد از ظهر

3 کاربر از حمید به خاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند:

چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۶:۳۵ بعد از ظهر
کاربر جدید

سلام من مگنولیا ک قبلا بود و خیلی دوست داشتم نمیدونم الان مشابه اون چه برندی میتونه باشه اما اکلت از برند لانوینم دوست دارم اما هنوز نتونستم ازبین ده تا ادکلن و چند نمونه سمپلو تستر  که داشتمعاشقانه ترینم و پیدا کنم کاش زودتر پیداش کنم

1 کاربر از آنایس آنایس به خاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند:

پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۹:۲۱ قبل از ظهر
کاربر جدید

quote_iconنوشته شده توسط آنایس آنایسviewpost-left

سلام من مگنولیا ک قبلا بود و خیلی دوست داشتم نمیدونم الان مشابه اون چه برندی میتونه باشه اما اکلت از برند لانوینم دوست دارم اما هنوز نتونستم ازبین ده تا ادکلن و چند نمونه سمپلو تستر  که داشتمعاشقانه ترینم و پیدا کنم کاش زودتر پیداش کنم

خانم یا آقای آنایس آنایس
ادکلنی که نام ـش روی پروفایلت ـون هست که خودش یکی از مشابهات مگنولیاست.
یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۸:۵۲ بعد از ظهر
کاربر جدید

سلام  به همه دوستان -
من شخصا ادکلن 212 گلام رو خیلی بیشتر از بقیه دوست دارم - متاسفانه خیلی سخت اصلش گیرت میاد

البته برند های خیلی بهتری هم هست -
آخرین ویرایش به وسیله REZA : یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ در ۲۲:۰۳ بعد از ظهر

2 کاربر از REZA به خاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند:

سه شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۱۷ بعد از ظهر
کاربر جدید

به نظر من بهترین عطر (اونهایی که تستشون کردم ویا  دارمشون )
بهترین رو انتخاب کردن خیلی سخته  اما از بهترینها
به ترتیب  توسکان لتر تام فورد با  او بوی  وحشی   و در عین حال رسمی اش  و  اوپوس 7 آمواژ با  اون قدرت و نفوذ و   پرواز  عجیبش است

1 کاربر از رضا به خاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند:

دوشنبه ۵ مهر ۱۳۹۵, ۱۳:۰۵ بعد از ظهر
کاربر جدید

quote_iconنوشته شده توسط ☆★☆SAHAR☆★☆viewpost-left

یادم رفت راجع به عطر امضام بگم .. عطر امضام هیچکدوم این ها نیست چون جیبـم توان نداره هر سه ماه یکبار نزدیک 500 تومن برای شنل 19 پودر خرج کنه

عطر امضام ایشون هستن: که از هر عزیزی برام عزیزتره ! ♥

با رایحه ی غالب نعناع هندی و یه ترکیب خاص میوه ای-گلی شیرین .. در کل عطر کمپلکس ـی ـه. با ماندگاری بالا و پخش متوسط رو به بالا. مناسب چهارفصل سال .

سلام سحرجان ببخشین اسم این عطر چیه و از چه برندیه ؟
چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۶, ۰۸:۵۲ قبل از ظهر
کاربر جدید

با سلام به همه دوستان
خب قطعا شماهم با من هم نظريد كه دنياى عطر اينقد بزرگه كه واقعا بهترين رو نميشه انتخاب كرد 
البته برندي ميشه مطرح كرد كه از نظر من قطعا تام فورد حرف اول و ميزنه
ولى خب اگه خود عطرو بگم از نظر من تام فورد گرى وتيور بي نظيره البته عود وود و ديور همو اينتنس هم فوق العاده ان 

1 کاربر از chello به خاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند: